Žiaci vyhrali, dorast dal 14 gólov a áčko dostalo opäť debakel :(

30.08.2010 20:17

Žiaci:

Komentár k zápasu poskytol I. Juhász:

Hralo sa na náhradnom ihrisku v Ždani z dôvodou rekonštrukcie našej hracej plochy v Trstenom pri Hornáde. Hostia nastúpili s 9 hráčmi a to ešte s dvojicou dievčat.Domáci už v17 minúte vyhrávali 3:0,a to ešte 15 minúte PK Vlasatý nastrelil do brvna.Hostia znížili v 18 minúte Horvátom a polčas skončil 3:1.V druhom polčase boli hostia lepším mužstvom ,aj keď hrali oslabení.Nebezpečný bol najmä Horváth,ktorý v 63 min.vsietil aj druhý gól Bakše.Predtým však najlepší hráč domácich
M.Lukács vietil v 51 min. svoj tretí gól.
G:M.Lukács 3,Sopko - Horvath Roz: Juhászová ŽK Horváth/KB/ Trstené: E.Neveloš-Sopko,P.Ruščák,R.Lukáč,T.Lipták,Vlasatý,F.Lipták,Rozsnyoi,Jukász,M.Lukács,
Horňák. Striedali: G.Bartko,R.Ruščák.

Trstené pri Hornáde - Kokšov-Bakša 4:2 (3:1)

Dorast:

Hostia nastúpili s 10 hráčmi.Ale už v 6 min. bol vylúčený hráč hostí Horvath,za úmyselné hranie rukov v PU.Domáci potom využili početnú prevahu a na ihrisku excelovali.V domácom mužstve sa strelecky presadili Gyongyosi a Pahulyi.Posledné minúty hostia po zranení brankára dohrávali s 8 hráčmi.Hosťom patrí poďakovanie ,že aj napriek oslabeniu mužstvo odohralo celé stretnutie .Domáci kopali v priebehu stretnutia 3 PK.S prehľadom rozhodoval Dubinsky.G:Gyongyosi 5,Pahulyi 4,Šimčák 2,Bosnyak,Bača,Juhász
R:Dubinský-Juhászová
ČK:Horváth/Seňa/6 min.
Trstené:Pástor-Kvočák,Kočík,Marcin,Bača,Gyongyosi,Pahulyi,Kaduk,Suchý,Šimčák,Bosnyak.
Striedali: Juhász,Lipták.

Trstené pri Hornáde - Seňa 14:0  (5:0)

A-mužstvo:

Áčko cestovalo na svoj už v poradí štvrtý zápas na súperovom ihrisku. V nedeľu 29. 8. 2010 o 16.00 hod. sme nastúpili na vynikajúcom ihrisku jedného z ašpirantov na postup FK Kokšov-Bakša. Úvod záapsu a valstne celý prvý polčas bol dá sa povedať v našej réžii, udávali sme tempo hry a predvádzali sme pekný kombinačný futbal. Bol to jeden z našich najlepších záapsov za posledné obdobie. Ale ako to už u nás začína byť samozrejmosťou inkasovali sme však gól. Ten prvý v 32. minúte po hrubej chybe hosťujúceho stopéra J. Lukáča, ktorý nechal odcentrovať domáceho hráča a po ďalšej chybe v našej päťke preskočil obrancu Mar. Lukáča o hlavu menší útočník domácih. 1:0 pre Kokšov-Bakšu. Ani tento gól nás však nepoložil a Ďalej sme kombinovali a nsažili sa prechádzať do útoku kombinačnou hrou, no tam si naši útočníci nevedeli rady s omácimi obrancami. Jedine R. Lukáč sa snažil o prieniky cez domácu obranu no druhý útočník R. Juhász mu v tomto vôbec nepomohol a hral celý zápas vo veľkom kŕči. Po chybe M. Kočiša na súperovej polovici, keď zbytočne robil kľučku na domáceho obrancu sa domáci z rýchleho protiútoku a po ďalšej chybe hosťujúcej obrany a zlom vybehnutí nášho bránka dostali už do dvojgólového vedenia tesne pred odchodom do šatní v 44. minúte. Aj v druhom polčase sme sa snažili hrať pekný technický futbal, no na kolená nás dostal gól v 57. minúte. Od tejto chvíle už hru ovládli domáci a pridali ďalšie dva góly v rozpätí 69. prípadne 74. minúty opäť po individuálnych chybách našich hráčov. Konečný stav zápasu bol teda 5:0. Výsledok je krutý pre naše mužstvo lebo za predvedenú hru sme si takýto debakel nezaslúžili, čo potvrdili domáci diváci aj funkcionári. Žltú kartu dostali z nášho mužstva: J. Lukáč, M. Béreš, Mar. Lukáč. Hrali sme v tejto zostave: R. Szabó - M. Béreš, J. Lukáč, P. Kočiš, Mar. Lukáč - M. Rybár, M. Kočiš, M. Kušnír, Z. Gyongyosi - R. Juhász, R. Lukáč. STriedlai: Ľ. Kočiš, T. Bača. Na striedačke ešte boli Mar. Bača, Mir. Bača. Hlavný rozhodca D. Novák, na čiarách K. Gazdová, N. Knapíková, delegát zápasu M. Ľach.

Kokšov-Bakša - Trstené pri Hornáde 5:0