Žiaci doma suverénne, dorast v derby víťazne a áčko stále rovnako :(

11.10.2010 13:47

Žiaci:

Komentár poskytol I. Juhász:
V tomto zápase výsledok nezodpovedá priebehu hry.Obe mužstva hrali atraktívný útočný futbal,lenže domáci aj efektívný.Už v 22. min. domáci vyhrávali 5:0.V 6 min. skóroval Rozsnyoi ,a následne v priebehu 6.min. skóroval 3x Ceesay a jeden krát E.Neveloš.Následne opustil ihrisko najlepší strelec domácich Ceesay.Do druhého polčasu nastúpili obe mužstva ako keby bolo 0:0.Celý druhý polčas bola hra veľmi vyrovnaná.Domáci ešte dva krát skórovali a to 49. min.Lukácsom a v 55. min. Bartkom.Hostia v závere skorigovali pre nich nepriaznivý stav a to v 60.min. Hegedušom,gólom z priameho kopu. Hostia si za predvedenú hru zaslúžili lepší výsledok.V mužstve hostí vynikali svojím výkonom obe dievčatá Matisová a Bačová.V slušnom zápase bez problémov rozhodoval Pacholský.

Trstené: JariabekŚ.Bartko,Lukáč,P.Ruščák,Juhász,Vlasatý,T.Lipták,F.LiptákE,Neveloš,V.Neveloš(Ceesay),

Rozsnyoi,G.Bartko,Lukács,R.Ruščák

8.kolo Trstené pri Hornáde - Blažice 7:1 (5:0) G:V.Neveloš(Ceesay) 3,E.Neveloš ,Rozsnyoi,G.Bartko,Lukács.

Dorast:

viac k zápasu už čoskoro :)

Kokšov-Bakša - Trstené pri Hornáde 0:1 G.: Z. Gyongyosi

A-mužstvo:

Na zápas do Čečejoviec sme cestovali v oklieštenej zostave, keď pre 4 ŽK mal zastavenú činnosť na toto stretnutie J. Lukáč, kvôli práci sa nemohli zúčastniť stretnutia R. Lukáč a R. Juhász. Preto na zápas s nami cestovali aj niektorí dorastneci aby doplnili mužstvo. A bol to práve úvod stretnutia,ktorý patril nám, keď sme po dobrých akciách ukázali, že sme neprišli k nášmu súperovi len brániť. Po týchto momentoch však prišla chvíľa domácich, ktorí nás zatlačili pred našu bránku a vyvrcholením tlaku bol gól, ktorý však pre ofsajdové postavenie neplatil. O niekoľko minút však domáci už dali úvodný gól stretnutia, keď po chybe Mar. Lukáča, ktorý neodhlavičkoval nakopávanú loptu domáceho stopéra dostal pod kontrolu domáci rýchly útočník a nedal nášmu brankárovi šancu strelou popod neho. To bola situácia z 20. minúty zápasu. Po tomto momente sa hra troška ukľudnila v náš prospech a hra sa odohrávala zväčša medzi šestnástkami. Do druhého polčasu akoby nastúpilo iné mužstvo hostí. Zlepšil sa pohyb stredu zálohy a hneď to bolo viedieť na lepšej súhre celého mužstva. Dobrú príležitosť si vypracoval hosťujúci útočník I. Pahulyi, ale v poslednej chvíli mu loptu vypichol domáci obranca, dobrú strelu z hranice šestnástky mohol na bránku domácich poslať aj T. Bača, ale lopta mu zle sadla. V 70. minúte po ojedinelej akcii domácich strelili ľahko druhý gól stretnutia. Po tomto momente dal príležitosť hráčom z lavičky náš kouč. Po peknej akcii Mir. Baču, ktorý prihral do behu M. Kočišovi a ten peknou strelou spoza šestnástky vyprášil domácemu brankárovi rukavice strelou, ktorá smerovala do jeho pravého "vinkla". Tesne pred koncom zápasu nariadil vymyslenú penaltu pre domácich hlavný rozhodca, no tú však zahodili. Za predvedenú hru v druhom polčase sme si zaslúžili remízu, ktorá by tomuto zápasu viac sedela. Zostava: Mil. Lukáč - T. Bača, M. Kušnír, P. Kočiš, Mar. Lukáč - M. Rybár, M. Kočiš, M. Béreš, Z. Gyongyosi - L. Bartko, I. Pahulyi. Striedali: Ma. Bača, Mi. Bača, J. Marcin, na lavičke bol ešte P. Niščák. Zápas viedol k celkovej prekvapujúcej spokojnosti hlavný rozhodca D. Kuzma, na čiarách mu asistovali Mathé a Kuchel, delegátom stretnutia bol Beluško. Stretntuie sledovalo asi 40 divákov.

Čečejovce - Trstené pri Hornáde 2:0 (1:0)