Vyhral každý

23.05.2011 14:58

Žiaci:

Žiaci vyhrali zápas vonku so súperom z Ďurkova. Aj napriek tomu, že sme cestovali len desiati uhrali sme zaslúžene víťazstvo 0:1. Autorom jediného gólu bol V. Neveloš v druhom polčase.  Zostava hostí: E. Neveloš, M. Matuška, V. Neveloš, S. S. Pástor,  A. Pástor, R. Lukáč, T. Lipták, G. Bartko, L. Sopko, M. Lukács.

Ďurkov - Trstené pri Hornáde 0:1 (0:0) G. : V. Neveloš

Dorast:

Komentár poskytol J. Krupáš. Uvod zapasu patril našim chlapcom už v 2min. mal dobru šancu Hudak ale vo vnutri 16ky prestrelil hostia odpovedali v 5min. nebezpečna strela poza 16ky išla tesne nad v 7min. sa naši chlapci dočkali skore otvoril Pahulyi 1:0 v 10min. naša obrana pustila utočnika hosti až pred našho brankara ale ten si poradil mohlo sa potvrdiť nedaš dostaneš hned z protiutoku Gyongyosi napalil len do brankara nasledna doražka šimčaka šla len na brankara hosti ktory jeho doražku vyrazil v 14min. opäť šimčak jeho strela lizala tyč superovej branky ten isty hrač sa dočkal v 19min. po rohu Pahulyiho hlavou zvyšoval na 2:0 v 24min. opäť Pahulyi skoroval 3:0 v prvom polčase zaujala ešte strela Kvočaka v 41min. z 18m tesne vedla.Uvod druheho polčasu sa niesol v znameni dobyjania superovej branky v 57min. Pahulyi nastrelil tyčku v 60min. vysunul šimčak Gyongyosiho ale ten minul ale vynahradil si to o dva minuty ked ho pekne našiel Pahulyi a bolo 4:0 v tychto fazach hry sme supera prakticky k ničomu nepustili chlapci hrali pekne kombinačne a darilo sa im aj strelecky svoj hatrick završil v 65min. Pahulyi 5:0 v 82min. zvyšoval Kvočak už na 6:0 bodku za zapasom dal v 89min. šimčak ked ho pekne našiel Bača 7:0 v 75min. striedanie domacich Gyongyosi - Juhasz zapas sledovalo asi 40 divakov rozhodoval Liptak na čiare Garbar zostava v brane Patrik Minarčik obrana stoper Marcin kvočak Kaduk Bača zaloha Lukaš Minarčik Gyongyosi Pahulyi Hudak utok Šimčak Bosnyak

Trstené pri Hornáde - Vyšná Kamenica 7:0 (3:0) G.: Pahulyi-3, Šimčak-2, Gyongyosi, Kvočak

A-mužstvo:

Zápas s mužstvom, ktorý je jednoznačne na chvoste tabuľky začali domáci opatrne. Vyhrávali sme 1:0 a aj 2:1, no potom hostia vyrovnali a tak sa skončil aj prvý polčas. Druhý polčas už bol o niečom inom a domáci potvrdili rolu favorita a zvíťazili 5:3. Zostava domácich: Mil. Lukáč, Mar. Lukáč, T. Bača, I. Pahulyi, Z. Gyongyosi, P. Kočiš, J. Lukáč, R. Juhász, M. Kočiš, P. Veréb, J. Hutter. Náhradníci: J. Marcin, M. Kušnír

Trstené pri Hornáde - Ploské 5:3 (2:2) G.: J. Hutter, J. Lukáč-2, Mar. Lukáč, Z. Gyongyosi