Na Sedembolestnú výhra dorastu a tesná prehra áčka v pohári

17.09.2010 11:37

Dorast:

Domáci, ktorý hrali prvý zápas už na domácej pôde v stredu 15. 9. 2010 o 13,30 hod. veľa futbalovosti neukázali najmä v prvom polčase. Zato druhý polčas sa niesol už v ich réžii a tak je víťazstvo 5:1 v ich prospech zaslúžené. Zostava: M. KAssai - J. MArcin, M. Kvočák, P. Lipták, Mir. Bača, R. Lipták, Z. Gyongyosi, V. Gomboš, M. KAduk, D. Šimčák, D. DEák. Na striedanie: D. Kočík, I. Pahulyi

Trstené pri Hornáde - Malá Ida 5:1 (1:0) G.: D. Šimčák-2, D. Deák-2, Mir. Bača

A-mužstvo:

Naše áčko si v 1. kole Pohára predsedu ObFZ KE-okolie zmeralo o 16.00 hod. sily na ihrisku vo Valalikoch s domácim FC. Stretnutie a lepšie vyvíjalo pre domácich, keĎ od úvodných minút predvádzali mladíhráči domácich pekný rýchly akombinačný futbal. Výsledkom ich aktivity bol gól po nariadenej jednástke, ktorú zbytočne urobil hosťujúci brankár R. Szabó. Druhý gól domácich prišiel opäť po chybe hosťujúcej obrany a tak už bolo 2:0 pre domácich. Tretí gól pridali opäť po našej chybe. Do druhého polčasu akoby vstúpilo nové mužstvo hostí a to zvrátilo nepriaznivý stav z 3:0 na 3:3 po 2 góloch R. Lukáča a jednom presnom zásahu M. Béreša. Na konci zápasu mal čistý gól na hlave M. Kočiš no loptu netrafil a tak doško k penaltovému rozstrelu. V tom sa domáci nemýlili ani raz, za hostí boli úspešnými exekútormi Mar. Lukáč a P. Kočiš, no Mil. Lukáč svoju penaltu nepremenil a tak do ďalšieho kola postupujú domáci. Hostia prišli na zápas presne 11. Zápas viedli veľmi dobre všetci traja rozhodcovia. Zostava: R. Szabó - Ľ. Kočiš, M. Béreš, P. Kočiš, Mar. Lukáč, R. Lukáč, M. Kočiš, R. Juhász, M. Rybár - Mil. Lukáč, L. Bartko

Valaliky - Trstené pri Hornáde 3:3 (pk 3:2) G.: R. Lukáč-2, M. Béreš