Futbalový turnaj Kána cup v Čani + foto

04.02.2010 13:52

Naše A-mužstvo sa na sklonku roka 2009, konkrétne 28. 12. 2009 zúčastnilo futbalového turnaja Kána cup v športovej hale na futbalovom ihrisku v Čani. Bol to už v poradí 7. ročník tohto kresťanského turnaja, na ktorom naše mužstvo štartovalo pod názvom Bobaľky - TpH :). Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín po 5 mužstiev. Naše mužstvo si počíňalo veľmi dobre a vyhralo svoju B skupinu pred mužstvami Plačkoše (Haniska) a Augustiáni. Ako štvrté skončilo mužstvo Rýchle šípy (Haniska) a posledné skončilo v našej skupine mužstvo FK Geča. V semifinále sme vyhrali nad Sninou a postúpili do finále, kde sme podľahli Plačkošom (Haniska) 4:1.  Poradie na prvých štyroch miestach, tak bolo nasledujúce: 1. Plačkoše (Haniska) 2. Bobaľky - TpH 3. Čaňa 4. Snina. Náš klub na turnaji reprezentovali: M. Kočiš, P. Kočiš ml., R. Juhász (Edy), J. Lukáč, R. Lukáč, Z. Hužvár, V. Dojčák, M. Rybár a tiež M. Macko. Turnaj bol zorganizovaný na veľmi dobrej úrovni začo patrí vďaka 2 hlavným organizátorom turnaja, nášmu spoluhráčovi Zdenkovi Hužvárovi a Mirovi Hegerovi.