Dušičkový víkend nám doprial...

02.11.2010 16:13

Dorast:

Koment poskytol J. Krupáš: Na posledne kolo jesennej časti sme nastupovali z odhodlanim popasovať sa o lidersky post po jeseni a samozrejme chceli sme potvrdiť tri body z Budimira.Počasie nam prialo bolo prijemne a teplo takže chlapci si mohli zahrať pekny futbal do supera sme sa pustili hned od začiatku ale šance sme nedokazali golovo využiť.Za prvych 10min. sme zahravali tri priame kopy tesne pred 16kou supera ale nedokazali sme ich zužitkovať všetky streli šli mimo superovu branu po gole volala šanca Bosnyaka ked vybojoval loptu ale svoje solo nezakončil presne.Prakticky cely polčas sme dobyjali branku supera ale nič neskončilo za chrbtom brankara.Hostia sa do šanci dostavali len sporadicky prakticky len odkopavali lopty a snažili sa len braniť.Do druheho polčasu sme nastupovali z umyslom čim skôr skorovať ale tak ako v prvom polčase to bol festival zahodenych šanci navyše sme od 60min. hrali presilovku ked po faule na Deaka videl červenu po druhej žltej hrač hosti.V 65min. zaujala pekna biliardova akcia domacich vo vnutri 16k hosti ale koncovka Pahulyiho šla vedla. Dočkali sme sa v 87min. ked po faule na Pahulyiho v 16ke nariadenu ponaltu z prehladom premenil Gyongyosi 1:0 tento zapas nam asi nebolo sudene dať gol z hry ale myslim si že minimalne o ten gol sme boli lepši ako super a uplne zaslužene sme vyhrali.Tymto viťazstvom sme sa posunuli na čelo tabulky.Zapas viedol rozhodca Janočko na čiare mu asistoval Čurma zapas sledovalo asi 27 divakov zostava v brane Pastor obrana stoper Kvočak pred nim Deak Marcin Bača zaloha Kaduk Pahulyi Gyongyosi Kočik utok Šimčak Bosnyak

Trstené pri Hornáde - Kecerovce 1:0 (0:0) G.: Gyongyosi (pk)

A-mužstvo:

Áčko nastupovalo na svoj domáci zápas proti Ďurkovu s odhodlaním naplno zabodovať a pripísať si ďalšie potrebné tri body. Naša cesta za týmto cieľom bola troška uľahčená hosťami, ktorí si vo svojom poslednom zápase narobili menšie väčšie problémy v zápase s Malou Idou a tak im stáli až 4 hráči zo základnej zostavy. Podľa ich slov však ich straty boli ešte väčšie, keď pre zranenia nemohli nastúpiť vraj ďalší hráči základu. Ale na tieto fakty sme sa nespoliehali a šli si za svojim cieľom. Úvod zápasu nám vyšiel ako zo sna, keď už v 2. minúte po faule na Jožka Huttera otvoril skóre zápasu na 1:0 z pokutového kopu náš kapitán J. Lukáč. Po tomto momente ožili trošku aj hostia a pár dobrými nahrávkami najmä v strede poľa ukázali svoje technické možnosti. To však bolo z ich strany všetko. Po rýchlej akcii domácich z ľavej strany a presunutí lopty na pravú stranu do voľného priestoru, kde si za obranu nabehol M. Kočiš a peknou krížnou nadzemnou strelou prestrelil brankára hostí, sme viedli už 2:0.  Náš ďalší gól v prvom polčase pridal R. Lukáč, po ďalšej peknej akcii. Treba pripomenúť, že rozhodcovia ešte neuznali regulérny gól domácim pre údajný ofsajd. Čiže so stavom 3:0 pre nás sme odchádzali do šatní. Druhý polčas sa niesol takisto v našej réžii a hostí sme prakticky k ničomu nepustili. Nebol to však už tak pre diváka atraktívny futbal ako v prvom polčase. Aj napriek tomu sme svoje skóre na 4:0 zvýšili po ďalšej vydarenej akcii. Tá sa začala u M. Kušníra, ktorý dlhým pasom našiel R. Lukáča a ten elegantne sklepol loptu pre voľne stojaceho M. Béreša. Bol to jeho úvodný gól v našich farbách. Po priestriedaní a príchode R. Juhásza na ihrisko sme mali ešte pár sľubných možností na strelenie gólu, ale skóre z nášho pohľadu sa už nezmenilo. Boli to naopak hostia, ktorí po chybe Z. Gyongyosiho v strede poľa skorigovali na 4:1. Do konca zápasu sa už nič vážneho nestalo a tak sme si pripísali na svoje konto ďalšie víťazstvo, už tretie v poradí. Zostava: Mil. Lukáč - M. Patrik, J. Lukáč, T. Bača, Mar. Lukáč - M. Kočiš, M. Kušnír, M. Béreš, M. Rybár - R. Lukáč, J. Hutter. Striedali: R. Juhász, D. Šimčák, Z. Gyongyosi, na lavičke bol ešte náhradný brankár J. Pástor. Stretnutie sledovalo asi 100 divákov v príjemnom slnečnom počasí.

Trstené pri Hornáde - Ďurkov 4:1 (3:0) G.: J. Lukáč, M. Kočiš, M. Béreš, R. Lukáč