Áčko začalo novú sezónu prehrou

09.08.2010 20:05

Komentár k zápasu poskytol vedúci mužstva Jozef Krupáš:

Uvod zapasu vyšiel lepšie domacim hned v prvej minute potiahol domaci utočnik akciu po pravej strane jeho koncovka skončila na bočnej sieti brany hosti domaci mali uzemnu prevahu ale ich akcie neboli nebezpečne bud ich zastavila obrana hosti alebo dobre chytajuci Jozef Juhasz treba povedať že v prvom polčase obrana hosti toho vela domacim utočnikom nedovolila v 20 min. sa osmelili aj hostia strelu Roberta Juhasza poza 16ky brankar vyrazil v 38min. mali domaci dobru šancu na skorovanie prudku strelu z asi 25m. brankar zneškodnil v 40 m. opäť hostia mali dobru šancu strelu Roba Juhasza brankar len vyrazil nasledna doražka Zdenka Gyongyosiho skončila v naruči brankara už v nadstavenom čase prveho polčasu vyprodukovala domaca obrana hrubu chybu lopty sa zmocnil Robo Juhasz obhodil si domaceho obrancu ktory ho už nedokazal zastaviť a asi z 20 m. nedal brankarovy šancu 0:1 do druheho polčasu nastupili domaci s umyslom otočiť zapas od uvodu dostali hosti pod tlak ale obrana hosti bola pozorna 54min. priamy kop domacich brankar zneškodnil domaci sa dočkali v 61min. ked postranny rozhodca Daňo nepostrehol asi 3 metrovi ofsajd domaci vyrovnali hosti to trošku rozhadzalo a už o minutu bol napominany Peťo Kočiš za rečnenie je pravda že hlavny rozhodca nam nedaroval nič ale komentovať jeho vyroky nemalo zmysel len poklesla naša koncentracia a v 70 min. sme pykali po našej chybe v obrane ked prvu strelu brankar vyrazil ale proti doražke už nemal šancu 2:1 v 79 min. strela domacich vo vnutri 16ky tesne minula branku v 80min. strela hosti Kušnir poza 16ky do naručia brankara v 86.min. zahravali domaci priami kop asi18m. domaci nedal brankarovi šancu 3:1 v 88.min.faul na Kušnira vo vnutri 16ky posudil rozhodca ako branenie v hre a nariadil len priami kop aj to mimo 16ku hosťom sa už nepodarilo z vysledkom urobiť nič a tak zapas skončil 3:1 na radosť domacich ktory sa podľa mojho nazoru v zapase dosť trapili. musim našim chlapcom podakovať za ich bojovny vykon hlavne v prvom polčase hoci sme nemali veľa šanci ale držali sme supera na dištanc. K vykonu rozhodcov len tolko bolo to otrasne. Zostava v brane Jozef Juhasz  obrana Jožo Lukač Marian Lukač Tomy Bača Peťo Kočiš zaloha Zdenko GyonGyosi Robert Juhasz Marian Kušnir Martin Rybár utok Dušan šimčak Ladislav Bartko na striedanie sme nemali nikoho asi 60 divakov rozhodcovia Leško st. hlavny ny  na čiarach Daňo, Juhaszova

Kalša - Trstené pri Hornáde 3:1 (0:1) G: R. Juhász