Áčko vyhralo svoj posledný zápas v tomto súťažnom ročníku...

21.06.2010 12:22

A-mužstvo:

Netradičné ihrisko, netradičný čas, ale tradičný súper. Aj takto by sa stručne dala charakterizovať posledná futbalová nedeľa nášho A-mužstva v tomto súťažnom ročníku. Svoj posledný zápas sme museli kvôli nespôsobilému terénu nášho futbalového ihriska odohrať na ihrisku v susednej Ždani 20. 6. 2010 t.j. v nedeľu o 10.30 hod. /začiatok zápasu bol stanovený pre všetky mužstva v súťaži na tento čas, kvôli zápasu Slovensko - Paraguaj/. Našim súperom bolo mužstvo z neďalekej obce Valaliky. Od úvodu zápasu sa na ťažkom premočenom teréne hral vcelku zaujímavý zápas. Boli to domáci, ktorí  mali viac z hry a ukazovali viac futbalovej kvality. Dosť často ich v útočnom ťažení zastavovala zdvihnutá zástavka postranného rozhodcu. Niekoľko šancí v prvom polčase zahodil I. Hanzeľ, M. Kušnír a takisto M. Kočiš. Do druhého polčasu nastúpili domáci s väčším entuziazmom a to sa prejavilo aj na ich hernom prejave. Ten bol zrazu oveľa lepší a hostí sme zatlačili úplne pred ich bránku. Bolo len otázkou času kedy domáci skórujú. To sa nám aj podarilo po priamom kope J. Lukáča asi z 30 metrov a presne umiestnenou hlavičkou I. Hanzeľa. Stav zápasu 1:0. Asi o 15 minút identická situácia, tí istí aktéri a stav 2:0. Po týchto góloch mali hráči Trsteného p/H ešte niekoľko šancí, ale tie zostali nevyužité. Zápas sa teda skončil výsledkom 2:0. Hlavným rozhodcom bol p. Černica a na čiare mu asistovala Knapíková. Žltú kartu uvidel z domácich J. Lukáč, M. Kočiš a I. Hanzeľ.

Trstené pri Horndáe - Valaliky 2:0 (0:0) G: I. Hanzeľ-2