Prípravka ukončila účinkovanie v Geči...

08.07.2011 11:01

Prípravka:

Svoj posledný turnaj a účinkovanie v Prípravke 2010/2011 sme zakončili 5. 6. 2011 na turnaji, ktorý organizoval FK Geča 73 na svojom štadióne. Pre našich najmenších hráčov to bol obrovský zážitok zahrať si na takom kvalitnom futbalvom trávniku aký majú v Geči. Ešte pred začiatkom turnaja predseda ObFZ KE-okolie p. Marcel Eperješi odovzdal každému mužstvu štartujúcemu v tejto súťaži po 3 futbalvoé lopty. Po skončení turnaja dostal každý účastník prípravky na pamiatku slávnostnú medailu. Veríme, že aj o rok sa nám podarí opäť prihlásiť mužstvo Prípravka do súťaže.

A-mužstvo:

Dospelí cestovali  5. 6. 2011 v oklieštenej zostave na svoj ďalší zápas k tradičnému súperovi do Svinice. Toto stretnutie malo výkop o 17,00 hod. Zápas sa nám vydaril najmä v prvom polčase po veľmi dobrom taktickom výkone. Vedenia na 1:0 sme sa uajli v 26. minúte gólom M. Kočiša z asi 18 metrov. Takto sa skončil aj prvý polčas. Do druhého polčasu sme nastupovali s vedomím toto stretnutie neprehrať. To sme aj potvrdili v 62. minúte druhým gólom pre náš tím. Jeho úspešným strelcom bol R. Juhász. To čo nás malo po tomto góle naštartovať bol však opak. Od momentu 0:2 pre nás sme začali nervóznieť a príliš sme sa začali zaoberať nadávkami a urážkami domácich hráčov na hlavného rozhodcu Bednára, ktorý však pískal veľmi spoľahlivo. Trestom nám boli dva vsietené góly v rozpätí 76. a 82. minúty domácimi hráčmi. Nakoniec sme boli radi aj za remízu, no priebeh zápasu nám umožňoval si priniesť zo svinice aj plný bodový zápis. Zostava hostí: Mil. Lukáč - Lukáč Marián, Marcin J., Bača M., Pahulyi M., Kočiš P., Juhász R., Kušnír M., Kočiš M., Lukáč R., Bača T. Jediným náhradnikom bol M. Kvočák.

Svinica - Trstené pri Hornáde 2:2 (1:0) G.: M. Kočiš, R. Juhász