Môj dom, môj hrad

23.05.2011 15:32

Prípravka:

Druhý turnaj prípraviek bol na programe 15. 5. 2011 so začiatkom o 9.00 hod. v Haniske. Na tomto turnaji sme zahrali veľmi dobre a vyhrali sme nad domácim tímom 2:0, v zápase s Gečou sme mali na dosah remízu no tá nám ušla v závere stretnutia.

Trstené pri Hornáde - Haniska 2:0 G.: D. Kočišová, A. Pástor

Geča - Trstené pri Hornáde 2:1 G.: A. Pástor

Turňa nad Bodvou - Trstené pri Hornáde 4:0

Žiaci:

V tomto zápase hrali naši žiaci veľmi dobre a to aj bez svojej najväčšej opory L. Sopka. Celé stretnutie sme boli lepším tímom a nevyužili sme kopec gólových príležitostí, ktoré sme mali. Súper nás potrestal v samom závere gólom po šťastnej akcii. Zostava hsotí: D. Rozsnyoi, R. Lukáč, F. Lipták, T. Lipták, D. Juhász, M. Horňák, E. Neveloš, A. Pástor, M. Lukács, M. Matuška, G. Bartko

Budimír - Trstené pri Hornáde 1:0 (0:0)