Áčko stratilo vyhratý zápas...

31.05.2010 22:24

Žiaci aj dorast svoje zápasy v sobotu 29. 5. 2010 nehrali kvôli nespôsobilému terénu na našom futbalovom ihrisku.

A-mužstvo:

Naše Áčko odohralo v nedeľu 30. 5. 2010 o 17.00 hod. na svojom ihrisku zápas s mužstvom zo Svinice. Ihrisko bolo spôsobilé, nie ako v prípade dorastu a žiakov deň predtým. Zápas sa od začiatku lepšie vyvíjal pre domácich, aj keď ani z ich strany to v prvom polčase nebol oku lahodiaci futbal. Na 1:0 skóroval po perfektne kopnutom priamom kope kapitán M. Kušnír. Najväčšie príležitosti na zvýšenie náskoku sme mali po vynikajúco kopnutých rohových kopoch Ma. Lukáča, keď najmä R. Juhás, R. Lukáč a M. Kušnír mohli zo spomenutých rohov skórovať. V druhom polčase sme zapli na ešte vyššie obrátky a odmenou nám bol druhý gól z kopačky R. Juhása. Počas tohto stavu sme prestriedali a na ihrisko prišli štyria noví hráči, ktorí veľmi dobre zapadli do koncepcie mužstva. Nevysvetliteľnou však ostáva posledná päťminútovka kedy sme inkasovali dva góly z priamych kopov. Čiže konečný výsledok zápasu je 2:2. Hostia neukázali nič z futbalu, no napriek tomu si odvážajú domov cenný bod za remízu. Hráči Svinice však ukázali aj svoju typickú tvár. Od začiatku zápasu sa im nepáčili výroky a rozhodnutia hlavného rozhodcu a tak mu uštedrili množstvo nadávok a osočovaní. Zákonite uvideli aj množstvo žltých kariet za svoje správanie. Zápas viedol k našej všeobecnej spokojnosti p. Chnupa, na čiarách mu výborne sekundovali p. Šeršen a sl. Juhásová. Zostava: R. Pástor - Ľ. Kočiš, J. Lukáč, M. Rybár, Ma. Lukáč - R. Juhás, M. Kočiš, M. Kušnír (P. Kočiš), Z. Gyongyosy (T. Bača) - R. Lukáč ( D. Šimčák) , P. Veréb (M. Krupáš).

Trstené pri Hornáde - Svinica 2:2 (1:0) G: M. Kušnír, R. Juhás