A-mužstvo prekvapilo v Ďurkove...

08.08.2011 13:49

A-mužstvo:

Tak a už sa to opäť začalo :) Futbalový kolotoč sa pomaly začína roztáčať aj v I. triede dospelých ObFZ KE-okolie. Náš úvodný zápas futbalovej sezóny 2011/2012 sa odohral u súpera MŠK Ďurkov. Na toto stretnutie sme po dlhom čase cestovali kompletný aj so silnou lavičkou (chýbal pre pracovné povinnosti len R. Juhász a pre zranenie P. Kočiš ml.). Po príchode do Ďurkova nás čakal ako obvykle perfektne pripravený trávnik a veľmi silný súper. Od úvodu stretnutia sa hral futbal medzi šestnástakmi keď raz pohrozili domáci raz hostia. Čisté gólové šance postupne spálili za hostí D. Šimčák, Ľ. Demeter a aj M. Demeter. Domáci podkúrili hosťom rýchlymi brejkmi, ale v bráne stál vynikajúci Mil. Lukáč a raz pri nás stálo aj šťastie po tyčke, ktorú nastrelil domáci hráč. 0:0, takto sa skončil prvý polčas tohto zápasu. Cez polčasovú prestávku sa spustil silný lejak, ktorý však výbornému trávniku naihriskuv Ďurkove vôbec neuškodil práve naopak. Druhý polčas mal v úvode podobný priebeh ako ten prvý. Jediný gól stretnutia strelil po pekne vybojovanej lopte za 16-tkou nechytateľnou strelou T. Bača. Bol to prvý gól tohto chlapca za A-mužstvo. O jeho význame svedčí aj fakt, že to bol pre nás trojbodový gól. Po tomto góle sa hostia stihali do prehustenej defenzívy a odolávali domácim šanciam, ktoré spoľahlivo obrana hostí a brankár zneškodnili. Po dobrom taktickom výkone si hosita odvážajú z Ďurkova zaslúžené tri body. Naše mužstvo čaká v nedeľu na domácom ihrisku súper zo Zdoby. Zostava hostí: brankár Mil. Lukáč - obrana T. Bača, J. Lukáč ml., J. Marcin (R. Lukáč) , Mar. Lukáč - záloha Z. Gyongyosi, M. Kočiš, I. Pahulyi ml., M. Demeter - útok Ľ. Demeter, D. Šimčák. Na lavičke náhradníkov ešte boli: Mar. Bača, Mir. Bača. Zápas sledovalo asi 80 divákov, stretnutie viedol dajme tomu k spokojnosti hlavný rozhodca D. Novák. Žltú kartu uvideli z hostí Mil. Lukáč a M. Demeter. NÁDOŠŤ DO TOHO!!!

Ďurkov - Trstené pri Hornáde 0:1 (0:0) G.: T. Bača

Napísal: M. Kočiš